WYSTAWA SPRZĘTU ROLNICZEGO – BEDNARY 2017

W dniu 22 września 2017 uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w wyjeździe edukacyjnym na AGROSHOW 2017 do Bednar koło Poznania. Uczestnikami byli głównie uczniowie klas rolniczych, jednak jak się okazuje również uczniów technikum ekonomicznego interesuje technika rolnicza prezentowana w Bednarach. Na imprezie prezentowane były najnowsze rozwiązania w branży mechanizacji rolnictwa pokazywane na stoiskach kilkuset wystawców z całego świata. Duże emocje wzbudzały polowe pokazy maszyn oraz ring, w którym można było zobaczyć premierowe odsłony maszyn rolniczych oraz próby możliwości ładowarek i opryskiwaczy. Tą część imprezy prowadził znany dziennikarz motoryzacyjny: Włodzimierz Ziętarski. Na stoiskach firm w trakcie trwania imprezy organizowane były konkursy z nagrodami, w których licznie uczestniczyli nasi uczniowie, czego wyrazem był przeładowany różnymi gadżetami bagażnik autobusu, którym podróżowaliśmy.  Wróciliśmy zadowoleni i z niecierpliwością czekamy na następną odsłonę tej imprezy.