Strona główna Galeria Archiwum O szkole Kontakt

Poczta

Rekrutacja

Projekty edukacyjne

Biblioteka

To co najlepsze, czyli hotele z bliska - cz.3

 

   14 Grudnia 2017 roku klasa 3TH pod opieką Pana Dariusza Stasiuka miała możliwość odwiedzenia najlepszych hoteli w Białymstoku.  

   Jako pierwszy na liście był hotel ROYAL. Posiadający 4 gwiazdki wyróżniał się nowoczesnością , bogatym wnętrzem oraz dysponował warzelnią i pijalnią piwa.

   Kolejny obiekt na szlaku naszej wędrówki to kameralny hotel BRANICKI, który swoim charakterem nawiązywał do atmosfery przedwojennego Białegostoku, a o której to historii i o samym hotelu opowiadała przesympatyczna Pani Ania. Przemiła obsługa, domowa atmosfera a także wysokiej klasy wyposażenie jednostek mieszkalnych sprawia że goście czują się tu bardzo dobrze.

    Trzecim hotelem na naszej liście był ESPERANTO. Czterokondygnacyjny obiekt posiadający 3 gwiazdki jest odwiedzany przez sportowców, muzyków oraz aktorów. Mogliśmy zobaczyć pokoje, sale konferencyjne jak również apartamenty.

    Hotel GOŁĘBIEWSKI to ostatni, a zarazem największy z hoteli, po którym to oprowadzała nas Pani Basia. Ten najstarszy bo przeszło 22 letni hotel w Białymstoku dysponuje wieloma pokojami o różnym standardzie, salami konferencyjnymi, obiektami rekreacyjnymi z parkiem wodnym Tropicana, jak również przestronnymi restauracjami.

   Mimo upływu lat w dalszym ciągu cieszy się popularnością wśród gości przybywających do stolicy Podlasia.

 

Ola Patkowska; Adam Jaszczuk

zdjęcia...

Dla rodziców

Dla uczniów

Plan lekcji

Linki

Profilaktyka zdrow.

 

 

 

Copyright © 2007-2014 Zespół Szkół Nr 3 RCKU w Łosicach