Konkurs czytelniczy

15 listopada 2016r. obchodziliśmy 100 rocznicę śmierci Henryka Sienkiewicza, polskiego literata i noblisty. Uczniowie naszej szkoły upamiętnili rocznicę biorąc udział w konkursach czytelniczych przygotowanych przez bibliotekę szkolną. Konkursy składały się z dwóch części. Pierwsza zawierała pytania otwarte dotyczące życia i twórczości pisarza. Za udzielenie poprawnej odpowiedzi uczestnicy otrzymywali słodki upominek – cukierek.

Druga część to pytania zamknięte odnoszące się do bohaterów,  znanych cytatów i kobiet, które odegrały istotną rolę w życiu noblisty. W tych kategoriach największą wiedzą wykazały się:

Magdalena Mikołajczuk I TŻUG

Kamila Iwaniuk III THE

Serdecznie gratulujemy.

Wszystkim uczniom dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.